Důležité informace

Vážení klienti,
děkujeme, že jste projevili zájem o nabídku ubytování v Chorvatsku, právě naši cestovní agenturou.

Klientům nabízíme rekreační pobytové zájezdy do Chorvatska s ubytováním na Makarské riviéře (střední Dalmácie) v letovisku Živogošće kemp BOBAN a Živogočše Malá Duba.
Tato letoviska zaručují průzračné moře, oblázkové pláže, stabilní slunečné počasí. Turisté zde jezdí za odpočinkem.
Oblast Střední Dalmácie se pokládá za nejkrásnější oblast Jadranu a mnozí její věrní návštěvníci tvrdí, že je to dokonce nejkrásnější přímořská oblast na světě.

PŘÍJEZD A UBYTOVÁNÍ

Ubytování provádí delegát CA. Ubytování přijíždějících klientů probíhá dle pokynů delegáta, zpravidla v dopoledních hodinách karavany. Ubytování v apartmánech je z pravidla v odpoledních hodinách z důvodu ukončení předešlého pobytu klientů a přípravě pro nové klienty.

Klienti končící pobyt opouští ubytovací zařízení zpravidla kolem 9 hodin.


PASOVÉ A VÍZOVÉ FORMALITY
Pro cestu do Chorvatska potřebujete platný cestovní pas, nebo platný občanský průkaz. Děti do 15 let musí mít vlastní cestovní doklad cestovní pas nebo občanský průkaz.
Chorvatsko je od července 2013 členem EU. Chorvatsko však není členem Schengenského prostoru, a proto na hranicích s členskými státy EU stále probíhají pasové a celní kontroly ( pro české občany se jedná zejména o kontroly na hranicích Chorvatska se Slovinskem a Maďarskem ).

PLATEBNÍ PROSTŘEDKY
Platební jednotkou v Chorvatsku je chorvatská kuna (1 HRK cca 3,75 Kč). Ve všech chorvatských bankách a směnárnách je možné směnit volně směnitelnou měnu (€, $ aj.). Ve většině bank, recepcí a směnárnách je možné směnit i české koruny. Většina obchodů a institucí přijímá mezinárodní platební karty VISA a EC/MC. V ČR v bankách a směnárnách je ve většině případů možné chorvatskou měnu nakoupit, nebo tuto směnu můžete provést kdykoliv ve směnárně na recepci kempu.

Zavítejte do oblasti ŽIVOGOŠČE , kde Vás čeká průzračné Jadranské moře, oblázkové pláže a romantické prostředí.