Chorvatsko, Makkarská riviéra, apartmmány Vila Sanantonio, dvou lůžkový apartmánMakarská riviéra
Nejkrásnější a nejvyhledávanější část Dalmácie, pobřežní oblast pod pohořím Biokovo, jehož nejvyšší vrcholky dosahují výšky přes 1700 m a vytvářejí nádhernou kulisu nízko položené zelené krajině u moře.

Živogošče
Letní destinaci Živogošče najdete na Makarské riviéře, přibližně 20 kilometrů jižně od města Makarska. K letovisku Živogošče patří vesničky Porat, Malá Duba a Blato. Tyto části mají kolem 500 stálých obyvatel. Dlouhé pláže a zátoky, které se táhnou v délce přes 6 kilometrů podél krásného pobřeží, jsou lemované pěšinami s borovicemi, olivovníky a vinohrady. Nad vesničkami se tyčí mohutné pohoří Biokovo

Malá Duba
Je nejmenší vesničkou na Živogošči. Nachází se zde restaurace, obchod s potravinami, tržnice s ovocem a zeleninou. Malá Duba je ideální pro lidi, kteří nevyhledávají rušná turistická centra. Ideální je pro rodiny s dětmi, i jednotlivce. Pláže jsou zde oblázkové s pozvolným vstupem do moře.

Vila Bella má apartmány ve dvou domech. Vzdálenost od moře je cca 30 metrů.

Doprava: vlastní


Ubytování: apartmán

Apartmán A, B
Tyto apartmány jsou v horní části domu, každý apartmán má vlastní vchod. Mají jednu ložnici s manželskou postelí a přistýlkou. Pokoj je průchozí na terasu s výhledem na moře. Součástí každého apartmánu je vybavená kuchyň s gaučem a výhledem na druhou terasu. Jednu koupelnu se sprchovacím koutem. WIFI. Každý apartmán má vlastní klimatizaci, která se NEPŘIPLÁCÍ.
Každý apartmán má možnost využít venkovní GRIL, nutno si dovézt vlastní uhlí.

Program zájezdu

1. den: Příjezd, ubytování
2. den: slunce, moře ,koupání,výlety
3. den: slunce, moře ,koupání,výlety
4. den: slunce, moře ,koupání,výlety
5. den: slunce, moře ,koupání,výlety
6. den: slunce, moře ,koupání,výlety
7. den: slunce, moře ,koupání,výlety
8. den: Ukončení pobytu, individuální odjezd do ČR

srpen 2020

15.08. - 22.08.20 sobota - sobota
vlastní vlastní
6 825 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
22.08. - 29.08.20 sobota - sobota
vlastní vlastní
6 825 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
29.08. - 05.09.20 sobota - sobota
vlastní vlastní
5 005 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

září 2020

05.09. - 12.09.20 sobota - sobota
vlastní vlastní
5 005 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
12.09. - 19.09.20 sobota - sobota
vlastní vlastní
5 005 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
19.09. - 26.09.20 sobota - sobota
vlastní vlastní
5 005 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Cena zahrnuje

 • CENA ZA JEDNU NOC ZA CELÝ APARTMÁN MIMO SEZONA 55 EURO, CENA ZA CELÝ APARTMÁN V SEZONĚ 75 EURO NOC
 • 7 x ubytování v apartmánu
 • spotřeba elektrické energie, vody
 • úklid, klimatizace, WIFI, ložní povlečení
 • parkoviště u apartmánu
 • POBYTOVÁ TAXA
 • Každý apartmán má možnost využít venkovní GRIL, nutno si dovézt vlastní uhlí.

Výlety

 • VEČERNÍ MAKARSKÁ
 • NOČNÍ PANORAMA IGRANE - MAKARSKÁ
 • NOČNÍ PANORAMA PODGORA - MAKARSKÁ
 • Makarska je přístavní město a turistické letovisko, které se nachází na pobřeží Jaderského moře, ve střední Dalmácii. Díky svojí výhodné poloze na spojnici mezi Splitem a Dubrovníkem a krásné krajině sem již v první polovině 20. století začali jezdit turisté, následně se celé oblasti začalo říkat Makarská riviéra. Město také proslulo svojí promenádou s malými obchůdky a kavárnami. Významnými stavbami města jsou kostel z 18. století a františkánský kostel.
 • HVAR - lodní výlet (MLASKA, SUČURAJ)
 • Ostrov Hvar patří k nejoblíbenějším místům na chorvatském pobřeží, je nejslunnějším ostrovem Dalmácie. Mlaska je zátoka na severní straně ostrova vzdálená jen 5 km od východního cípu ostrova a městečka Sučuraj. Jméno Mlaska nese také vyhlášená písčitá pláž v zátoce a kemp, který ji obklopuje.
 • Malý přístav Sučuraj je malebnou osadou vedle stejnojmenného misu. Městečko má jen asi 400 stálých obyvatel, kteří se kromě cestovního ruchu živí zejména rybolovem. Sučuraj je znám také výrobou kvalitních vín a olivového oleje. Městečko je protkáno úzkými uličkami se starými domy.
 • DUBROVNÍK - historické centrum
 • Historická část Dubrovníku je zapsána na seznamu UNESCO. Město obklopují hradby, které byly zbudovány ve 13. - 16. století. Mají délku přes 2 km a výšku až 25 m. Okruh Starým městem začíná u brány Pile se sochou sv. Blaise, přes dlážděnou promenádu s fontánou Onofrio s 16 chrliči vody se dostaneme ke kostelu sv. Spasitele a františkánskému klášteru. Na náměstí Luža stojí Rolandův sloup, náměstí vévodí zvonice z roku 1444. Nejvýznamnější budovou na náměstí je palác Sponza ze 16. století. Náměstí uzavírá kostel sv. Blaise a goticko-renesanční palác z 15. století. K dalším památkám patří katedrála Nanebevzetí Panny Marie s oltářem sv. Jana z Nepomuku.
 • Korčula - lodní výlet
 • Korčula je šestým největším ostrovem Jaderského moře. Je označována za nejzelenější středomořský ostrov, za ekologickou oázu omývanou mimořádně čistým mořem. Je to ostrov hornatý, jen asi desetinu jeho plochy tvoří údolí nebo pásy pobřeží. Od západu na východ měří ostrov 47 km, na šířku je to jen něco mezi 5 a 8 km. Mnoho měst, a především hlavní město Korčula, si zachovalo téměř nedotčený historický charakter a množství hodnotných památek. Čistá voda a vzduch, dělá z Korčuly klimatické lázně. V městečku Vela Luka na severu ostrova jsou skutečné lázně. Tamním bahnem se úspěšně léčí mnohé choroby, zejména ty, co postihují pohybotvé ústrojí.
 • PŘÍRODNÍ PARK BIOKOVO
 • Mohutné pohoří Biokovo se táhne nad Makarskou riviérou v oblasti střední Dalmácie v délce 36 km a šířce 9,5 km. Je součástí dinárské horské soustavy a druhé nejvyšší chorvatské pohoří. Část pohoří 196 km²) je chráněna jako přírodní park. . Rozprostírá se od průsmyku Dupci na Jadranské magistrále na severozápadě po Gornji Igrane na jihovýchodě. Přestože pohoří Biokovo stoupá strmě od pobřeží, je snadno dostupné. Několik značených turistických tras vede pohořím přes zdánlivě nepřístupná skalní úbočí. Nejvyšším vrcholem pohoří Biokovo je Sveti Jure (1 762 m. n. m.).
 • MOSTAR (Bosna a Hercegovina)
 • RAFTING NA ŘECE CETINA
 • Příjezdem na křišťálově čistou řeku Cetinu objevíte její malebnou a dojemnou krásu. Budete součástí jejích kouzelných vodopádů, velkolepých hlubokých kaňonů, malebných jeskyň a zeleného lesu. Příjemná asi 3 hodinová jízda Vám poskytne nezapomenutelné zážitky.
 • LETNÍ DOVOLENÁ V CHORVATSKU !